Льодогенератор VINIS VIM-1006 2 л
VINIS VIM-1006 |
|
Продуктивний та зручний в експлуатації льодогенератор, який відмінно підходить для приготування формованого льоду на слаш, в коктейлі та напої, а також для портативних холодильників та компресів. Агрегат зможе підготувати до 10 кг льоду на добу. Приймальний лоток розрахований на 0,6 кг льоду. Перша порція формованого льоду готується за 6-18 хвилин, залежно від температури води. Кількість одиниць льоду однієї порції становить 12 прим.
Льодогенератор VINIS VIM-1006 належить до апаратів заливного типу. Резервуар має місткість 1,5 літри. Блок налаштування оснащений повністю сенсорним пристроєм із великим та яскравим LCD-екраном. Відображає поточний час. Замість цього часу є можливість відображення таймера генерації льоду. Апарат зможе самостійно сповіщати про наповнення приймального лотка. Є сповіщення про низький рівень води в резервуарі. Льодогенератор використовує систему охолодження компресорного типу. У теплообмінник закачано абсолютно безпечний холодоагент R600A. Прилад рекомендується експлуатувати за температури навколишнього середовища від +15 до +38 ℃. У резервуар слід заливати воду температурою від +7 до +35 ℃. Потужність агрегату складає 150 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VINIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VINIS.
Купити VINIS VIM-1006 2 л
Усі ціни 13 →Генератор льоду VINIS VIM-1006 | 6 732 грн. |
Vinis VIM-1006 | 6 900 грн. |
Льодогенератор Vinis VIM-1006B | 6 900 грн. |
Ледогениратор Vinis VIM-1006B | 6 901 грн. |
Льдогенератор Vinis vim-1006 | 6 489 грн. |