Viomi V3 (V-RVCLM26B)
Відео 33Фото 6 |
Viomi V3 |
|
Самохідний пилосос із заряджених шарів суспільства роботизованих прибиральників. На одну з провідних ролей в конструкції моделі призначений лазерний далекомір для точної навігації по периметру обслуговуваних приміщень. Зібрані від нього і плеяди інших датчиків дані обробляються алгоритмами SLAM, на підставі чого пристрій формує точну карту житла. Система картографії передбачає можливість створення до трьох карт.
Xiaomi Viomi V3 комплектується трьома змінними контейнерами об'ємом по 550 мл — окремим баком для води (застосовується для вологого прибирання), комбінованим контейнером для сухого та вологого прибирання, а також традиційним пилозбірником. Оперувати налаштуваннями робота-пилососа найзручніше з мобільного додатку Mi Home. В ньому представляється можливим встановити один з чотирьох рівнів потужності всмоктування, швидкість подачі води, окреслити зони точкового прибирання в окремо взятій кімнаті і т. д. Голосові команди даються моделі через помічників Google Assistant, Amazon Alexa і Яндекс Аліса. По частині автономності пилосос «живе» на одному заряді батареї ємністю 4900 мАгод близько 3 годин. Рівно стільки ж часу триває процедура повної «заправки» баків акумулятора на заряднiй базі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viomi.
Купити Viomi V3
Усі ціни 18 →Робот-пилосос Xiaomi Viomi V3 Max (V-RVCLM27B) | 13 338 грн. |
Робот-пилосос з вологим прибиранням Viomi Cleaning Robot V3 Black | 14 999 грн. |
Viomi Cleaning Robot V3 Max Black | 12 650 грн. |
Xiaomi Viomi Cleaning Robot V3 Black (V-RVCLM26B) | 16 666 грн. |
Робот-пилосос з вологим прибиранням Viomi Cleaning Robot V3 Max Black | 12 599 грн. |