Поверхневий насос Vitals Aqua JS 1051de
Фото 7 |
Vitals Aqua JS 1051de відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Aqua JS 1051de
Усі ціни 6 →Насос поверхностный струйный Vitals aqua Js 1051de | 3 998 грн. |
Насос поверхневий струменевий Vitals aqua JS 1051de (123164) | 4 650 грн. |
Насос струменевий Vitals aqua JS 1051de 123164 | 3 997 грн. |
Насос поверхневий струменевий Vitals aqua JS 1051de (123164) | 3 997 грн. |
Насос струменевий Vitals aqua JS 1051de | 4 836 грн. |
Насос поверхневий Vitals aqua JS 1051de | 3 597 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →