Поверхневий насос Vitals Aqua JW 1064de
Фото 7 |
Vitals Aqua JW 1064de відцентровийежектор |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Aqua JW 1064de
Насос поверхностный струйный Vitals aqua Jw 1064de | 4 168 грн. |
Насос струменевий Vitals aqua JW 1064de 123161 | 4 167 грн. |
Насос поверхневий струменевий Vitals aqua JW 1064de (123161) | 4 167 грн. |
Насос струменевий Vitals aqua JW 1064de | 5 042 грн. |
Насос поверхневий Vitals aqua JW 1064de | 3 750 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →