Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Вимірювальні прилади   /   Лазерні нівеліри й далекоміри   /   Vitals

Лазерний нівелір Vitals Professional LL 2go (162512)

Фото - Нівелір / рівень / далекомір Vitals Professional LL 2go
Відео 1Фото 14
Vitals Professional LL 2go
Основне
Типлазерний нівелір
Характеристики
Дальність вимірювань30 м
Точність0.3 мм/м
Кут самовирівнювання4 °
Робоча температура-10 – 50 °C
Різьба штатива1/4"
Характеристики лазера
Випромінювання діода520 нм
Колір лазеразелений
Клас лазера2
Вертикальних проєкцій1
Кут розгортки (верт.)120 °
Горизонтальних проєкцій1
Кут розгортки (гориз.)120 °
Функції та можливості
Блокування компенсатора
Інше
Ступінь захисту IP54
Джерело живленняакумулятор
Порт підключенняUSB C
Час роботи7 год
Комплектаціякейс / чохол
акумулятор
блок живлення
Габарити125x75x131 мм
Вага450 г
Офіційний сайтvitals.ua
Дата додавання на E-Katalogлипень 2023
Маркування виробника
162512

Лазерний нівелір з дальністю дії до 30 м та похибкою в межах 0.3 мм/м. Оснащений двома лазерними модулями (зеленого кольору), які «малюють» горизонтальну та вертикальну лінії (обидві мають кут розгортки 120 °). Завдяки наявності механізму самовирівнювання нівелір Vitals Professional LL 2go може самостійно компенсувати похибки в межах 4°. Прилад працює від акумулятора, ємність якого забезпечує до 7 годин безперервної роботи. До інструменту додаються чохол, АКБ, зарядний пристрій та USB-кабель.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.

Купити Vitals Professional LL 2go

Усі ціни 9 →

VITALS Professional LL 2go ProfessionalLL2go

Діапазон вимірювань/30 м|Комплектація/Лазерний рівень, зарядний пристрій, адаптер, акумуляторна батарея, сумка, паковання|Дже... щерело живлення/Li-ion|Гарантійний термін/5 років|Бренд/VITALS|Особливості, додаткові характеристики/Якісний діод ТМ Osram, Німеччина. Живлення Li-ion 18650, зарядний пристрій типу C з адаптером. Швидка заміна батареї. Робота від мережі. Самовирівнювання. Робота із заблокованим маятником. Сумки для транспортування. Компактний. Висока точність. Яскравий діод, гарна видимість.|Тип приладу/Рівень лазерний
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 435 грн.

Лазерний нівелір Vitals Professional LL 2go до 30 м ±0,3 мм/м (162512) 162512

Лазерний рівень — пристрій для побудови рівної горизонтальної та/або вертикальної площини за допомогою світлодіодів, що відоб... щеражаються на поверхні у вигляді яскравої лінії зеленого кольору. Ці невеликі портативні пристрої значно полегшили роботу не тільки будівельникам, а й робітникам, які виконують внутрішнє оздоблення приміщення.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 499 грн.

Рівень лазерний Vitals Professional LL 2go 162512

Лазерний рівень — пристрій для побудови рівної горизонтальної та/або вертикальної площини за допомогою світлодіодів, що відби... щеваються на поверхні у вигляді яскравої лінії зеленого кольору. Ці невеликі портативні пристрої значно полегшили роботу не тільки будівельникам, а й робітникам, які виконують внутрішню обробку приміщення.Рівень лазерний Vitals Professional LL 2go являє собою
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись

Нівелір лазерний Vitals Professional LL 2go до 30м ±0.3мм/м зелений промінь АКБ 18650 сумка 0.45кг 162512

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 310 грн.

Нівелір лазерний Vitals Professional ll 2go до 30м ±0.3мм/м зелений промінь акб 18650 сумка 0.45кг 162512

Особливості Vitals Professional LL 2go призначений для виконання розмічальних робіт у приміщеннях та на будівельних об'... щеєктах. Пристрій формує горизонтальну та вертикальну лінії з кутом розгортки 120°, що дозволяє швидко створювати точну базову розмітку для різних монтажних операцій. Модель оснащена зеленим лазерним діодом Osram. Такий промінь краще сприймається оком порівняно з
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 230 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Vitals Professional LL 2go

Відеоогляди