Ротаційний нівелір Bosch GRL 250 HV Professional 0601061600
Відео 2Фото 6 |
Bosch GRL 250 HV Professional 0601061600 |
|
Швидкість обертання — 150/300/600 об/хв
Ротаційний нівелір з однією горизонтальною проекцією, що охоплює область 360 °, і однією точковою проекцією (зеніт). Дальність дії приладу становить 30 м (при роботі зі спеціальним приймачем діапазон досягає 125 м). Виробником заявлена висока точність інструменту (0.1 мм/м) та можливість самовирівнювання при відхиленнях до 5°. Користувач може керувати частотою обертання ротаційного лазера (менша швидкість покращує видимість променя, а більша краще підходить для роботи з приймачем). До нівеліру Bosch GRL 250 HV Professional у цій комплектації додаються пульт дистанційного керування, мета та окуляри для спостереження за червоним лазерним променем. Для зберігання інструменту з набором приладдя передбачено пластиковий кейс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GRL 250 HV Professional 0601061600
Усі ціни 8 →Ротационный лазер Bosch GRL 250 HV Professional 0601061600 | 18 615 грн. |
Ротаційний лазер Bosch GRL 250 HV Professional 0601061600 | 36 459 грн. |
Ротационный лазерный нивелир Bosch Professional GRL 250 HV в кейсе с пульт | 36 459 грн. |
Ротаційний лазерний нівелір Bosch GRL 250 HV Professional 0601061600 | 36 459 грн. |
Ротационный лазерный нивелир BOSCH GRL 250 HV Professional 0601061600 | 31 699 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →