Стабілізатор напруги Vitals Sw 800sd 8 кВА (121638)
Фото 4 | Товар застарів 9 702 грн. Тип стабілізатора: тиристорний; Вхідна напруга: 230 B (1 фаза); Потужність (кВА): 8; Вхідна напруга (В): 100 – 260; Точність вихідної напруги (±), %: 8; Швидкість спрацьовування (мс): 50; ККД (%): 97; Габарити (мм): 328x482x203; |
Vitals Sw 800sd 8 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:8 кВА
Вхідна напруга:100 – 260 В
КПД:97 %
Точність на виході (±):8 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Всі характеристики
Модификації Vitals Sw 800sd
Ціни на Vitals Sw 800sd |
---|---|---|---|---|
Vitals Sw 300sd 3 кВА | від 6 144 грн. | 1 пропозиція | ||
Vitals Sw 500sd 5 кВА | від 7 200 грн. | 8 пропозицій | ||
Vitals Sw 1000sd 10 кВА | від 12 505 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →