Стабілізатор напруги Vitals Sw 1000sd 10 кВА (121639)
Фото 4 |
Vitals Sw 1000sd 10 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:10 кВА
Вхідна напруга:100 – 260 В
КПД:97 %
Точність на виході (±):8 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Всі характеристики
Купити Vitals Sw 1000sd 10 кВА
Усі ціни 9 →Стабилизатор напряжения Vitals Sw 1000sd | 12 520 грн. |
Стабілізатор Vitals Sw 1000sd 107901-14 | 13 840 грн. |
Стабілізатор напруги Vitals Sw 1000sd 121639 | 13 840 грн. |
Стабилизатор напряжения Vitals Sw 1000sd | 12 520 грн. |
Стабилизатор напряжения Vitals Sw 1000sd | 12 505 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Vitals Sw 1000sd
Ціни на Vitals Sw 1000sd |
---|---|---|---|---|
Vitals Sw 300sd 3 кВА | від 6 144 грн. | 1 пропозиція | ||
Vitals Sw 500sd 5 кВА | від 7 200 грн. | 8 пропозицій | ||
Vitals Sw 1000sd 10 кВА | від 12 505 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →