Холодильник Vivax CF-259 LF W білий
Фото 6 |
Vivax CF-259 LF W білий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vivax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vivax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vivax CF-259 LF W білий
Усі ціни 11 →Холодильник Vivax CF-259 Lfw W | 10 605 грн. |
Холодильник Vivax CF-259 LF W (1,80 м, нижня мор. білий) | 11 181 грн. |
Холодильник Vivax CF-259 LF W (1,80 м, нижня мор. білий) | 10 949 грн. |
Vivax CF-259 LFW W | 10 890 грн. |
Холодильник Vivax CF-259LF W | 11 904 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →