Холодильник LIBERTY HRF-296 X нержавіюча сталь
LIBERTY HRF-296 X нержавіюча сталь 2022 рік білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIBERTY HRF-296 X нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →LIBERTY HRF-296 X | 12 390 грн. |
Холодильник LIBERTY HRF-296 X | 12 594 грн. |
Холодильник Liberty HRF-296 X | 13 243 грн. |
LIBERTY HRF-296 X | 12 328 грн. |
LIBERTY HRF-296 X | 12 266 грн. |
Холодильник LIBERTY HRF-296 X | 13 879 грн. |
Модификації LIBERTY HRF-296 X
Ціни на LIBERTY HRF-296 X |
---|---|---|---|---|
LIBERTY HRF-296 W білий | від 13 059 грн. | 1 пропозиція | ||
LIBERTY HRF-296 X нержавіюча сталь | від 12 266 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →