Вбудована мікрохвильова піч Vivax MWOB-2015G X
Vivax MWOB-2015G X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vivax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vivax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vivax MWOB-2015G X
Встраиваемая микроволновая печь Vivax MWOB-2015G X | 7 328 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Vivax MWOB-2015G X | 5 951 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Vivax MWOB-2015G X | 5 656 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч VIVAX MWOB-2015G X | 6 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →