Радіатор опалення Vogel&Noot 11KV 500x1600
від 4 918 до 10 751 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 11KV 55
Характеристики
Vogel&Noot 11KV 500x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 11KV 500x1600
Vogel&noot Vogel&noot 11 KV 500x1600 | 4 918 грн. |
Сталевий радіатор Vogel & Noot 11 KV 500x1600 нижнє підключення 1710201817 | 10 751 грн. |
Радіатор сталевий Vogel&Noot KV11 500х1600 мм 1719 Вт (F1G1105016010000) | 10 751 грн. |
Закрити
Рекомендуємо