Радіатор опалення Vogel&Noot 11KV 500x400
від 2 168 до 5 494 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 11KV 55
Характеристики
Vogel&Noot 11KV 500x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 11KV 500x400
Vogel&noot Vogel&noot 11 KV 500x400 | 2 168 грн. |
Сталевий радіатор Vogel & Noot 11 KV 500x400 нижнє підключення 17102018170 | 5 494 грн. |
Радіатор сталевий Vogel&Noot KV11 500х400 мм 430 Вт (F1G1105004010000) | 5 494 грн. |
Закрити
Рекомендуємо