Настінне кріплення Vogels TVM 1443
Відео 2Фото 10 |
Vogels TVM 1443 |
|
У комплекті спиртовий рівень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vogels TVM 1443
Кронштейн для ТВ Vogels Tvm 1443 | 5 249 грн. |
Кронштейн для ТБ Vogels Tvm 1443 | 6 000 грн. |
Vogels TVM 1443 Black TVM1443Black | 5 039 грн. |
Кронштейн Vogels TVM 1443 Black (1814430) | 5 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →