Зарядний пристрій Voin VL-157
Відео 1Фото 7 |
Voin VL-157 |
|
В комплекті є кронштейн, для кріплення зарядного пристрою на стіну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voin VL-157
Усі ціни 15 →Зарядний пристрій VOIN VL-157 6amp;12V/3-5-7A (VL-157) | 2 749 грн. |
Інтелектуальний зарядний пристрій Voin VL-157 49697 | 1 729 грн. |
VOIN VL-157 6-12V/3-5-7A/3-150AHR/LCD Зарядний пристрій зарядка для автомо | 1 763 грн. |
Зарядний пристрій Voin VL-157 6-12В, 3-5-7A (VL-157) | 2 749 грн. |
Зарядний пристрій Voin VL-157 6-12В, 3-5-7A (VL-157) | 3 266 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →