Пуско-зарядний пристрій Voin VL-150
Відео 2 |
Voin VL-150 |
|
Захист від перевантаження, перегріву і неправильного підключення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voin VL-150
Усі ціни 14 →Інтелектуальний пуско-зарядний пристрій Voin VL-150 49695 | 3 457 грн. |
Пусковий пуско VOIN VL-150 6-12V/2A-15A/Start-100A/20-180AH Зарядний прист | 3 526 грн. |
Пуско-зарядний пристрій Voin VL-150 6-12В, 2A-8A-15A, Start-100A (VL-150) | 4 511 грн. |
Пускозарядний пристрій Voin 6-12 В, 2A-8A-15A, Start-100A (VL-150) | 3 724 грн. |
Пуско-зарядне устр-во 12в 2-8-15а (100а) 8-180ач VOIN, VL-150 | 4 963 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →