Верхній душ Volle Cascada 16008102
Фото 3 |
Volle Cascada 16008102 Cascadaвеликий верхній душ |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Cascada 16008102
Усі ціни 23 →Верхній душ Volle 30 см чорний матовий 16008105 | 4 089 грн. |
Настельна кругла лійка для верхнього душу VOLLE SH 300мм хром латунь 16008 | 3 017 грн. |
Верхній душ Volle (16008102) 16008102 | 3 017 грн. |
Верхний душ Volle (16008102) 16008102 | 2 444 грн. |
Верхній душ Volle, d 300, чорний мат (16008105) 16008105 | 4 089 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →