Душовий набір Volle Cascada B70 1586.170501
Відео 1Фото 14 |
Volle Cascada B70 1586.170501 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Cascada B70 1586.170501
Усі ціни 52 →Душовий набір Volle Cascada золото 1586.170315 | 4 086 грн. |
Душовий гарнітур Volle CASCADA B70 бронза (1586.170221) 1586.170221 | 4 250 грн. |
Душовий гарнітур Volle Cascada B70 Золотий (1586.170315) 1586.170315 | 3 460 грн. |
Душовий набір зі штангою Volle CASCADA B70 cepillado níquel (1586.170302) | 3 140 грн. |
CASCADA B70 гарнітур душовий, лійка 120*247мм, 3 режими, кришка blanco, шт | 3 311 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →