Душовий набір Volle Cascada B55 1586.170301
Відео 1Фото 16 |
Volle Cascada B55 1586.170301 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Cascada B55 1586.170301
Усі ціни 40 →Душовий гарнітур Volle CASCADA B65 бронза (1586.170121) 1586.170121 | 3 875 грн. |
Душовий гарнітур Volle Cascada B65 Золотий (1586.170115) 1586.170115 | 3 511 грн. |
Душовий набір Volle CASCADA B65 (1586.170301) | 2 603 грн. |
Душевой гарнитур Volle CASCADA B55 (1586.170301) 1586.170301 | 2 108 грн. |
CASCADA B65 гарнітур душовий, лійка стік латунь, 1 режим, стінове підключе | 2 603 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →