Паяльник Vorskla PMZ 1.8/6
Vorskla PMZ 1.8/6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 1.8/6
Усі ціни 10 →Паяльник для пластикових труб Vorskla ПМЗ 1,8/6 7759 | 959 грн. |
Паяльник пластикових труб Vorskla ПМЗ-1,8/6 (6 насадок у комплекті) | 1 193 грн. |
Паяльник для пластикових труб vorskla пмз 1,8/6 | 1 079 грн. |
Паяльник для пластикових труб VORSKLA ПМЗ 1,8/6 (1800 Вт, 6 насадок, кейс) | 1 078 грн. |
Паяльник для пластикових труб (апарати розтрубного зварювання) VORSKLA ПМЗ | 1 161 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →