Паяльник Vorskla PMZ 1.2/3
Vorskla PMZ 1.2/3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 1.2/3
Усі ціни 20 →Паяльник для пластиковых труб Vorskla ПМЗ 1,2/3 | 839 грн. |
Паяльник для пластикових труб Vorskla ПМЗ 1.2/3S 113919 | 807 грн. |
Паяльник пластикових труб Vorskla ПМЗ-1,2/3 | 801 грн. |
Паяльник для пластикових труб VORSKLA ПМЗ 1,2/3S | 1 009 грн. |
Паяльник для пластикових труб Vorskla ПМЗ 1,2/3 99465 | 656 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →