Підзорна труба Vortex Diamondback HD 20-60x85/45 WP
Відео 8Фото 9 |
Vortex Diamondback HD 20-60x85/45 WP |
|
Надтверде, стійке до подряпин покриття захищає зовнішні лінзи від подряпин, олії та бруду.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Diamondback HD 20-60x85/45 WP
Усі ціни 26 →Підзорна труба Vortex Diamondback HD 20-60x85/45 (DS-85A) | 24 959 грн. |
Підзорна труба Vortex Diamondback Hd 20-60x85/45 (DS-85A) | 25 999 грн. |
Подзорная труба Vortex Diamondback Hd 20-60x85/45 (DS-85A) | 25 999 грн. |
Підзорна труба Vortex Diamondback HD 20-60x85/45 (DS-85A) 928616 | 25 999 грн. |
Підзорна труба Vortex Diamondback HD 20-60x85/45 (DS-85A) | 22 600 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →