Вентилятор Vortice Nordik Evolution R 120/48
Фото 3 |
Vortice Nordik Evolution R 120/48 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortice Nordik Evolution R 120/48
Vortice Vortice NK Evolution R 120/48 | 11 994 грн. |
Vortice Vortice NK Evolution R 120/48" Woodgrain | 17 638 грн. |
Vortice Vortice NK Evolution R 120/48" Black | 13 687 грн. |
Модификації Vortice Nordik Evolution R 120/48
Ціни на Vortice Nordik Evolution R 120/48 |
---|---|---|---|---|
Vortice Nordik Evolution R 90/36 | від 11 618 грн. | 1 пропозиція | ||
Vortice Nordik Evolution R 120/48 | від 11 994 грн. | 3 пропозиції | ||
Vortice Nordik Evolution R 140/56 | від 12 170 грн. | 3 пропозиції | ||
Vortice Nordik Evolution R 160/60 | від 12 417 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →