Вентилятор Vortice Nordik Evolution R 90/36
Фото 3 | 11 618 грн. Купити! Реверсивний вентилятор стельовий Vortice NK Evolution R 90/36"Маркетплейс: Rozetka.ua Climate StarЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Vortice Nordik Evolution R 90/36 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vortice Nordik Evolution R 90/36
Ціни на Vortice Nordik Evolution R 90/36 |
---|---|---|---|---|
Vortice Nordik Evolution R 90/36 | від 11 618 грн. | 1 пропозиція | ||
Vortice Nordik Evolution R 120/48 | від 11 994 грн. | 3 пропозиції | ||
Vortice Nordik Evolution R 140/56 | від 12 170 грн. | 3 пропозиції | ||
Vortice Nordik Evolution R 160/60 | від 12 417 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →