Радіоприймач / годинник VST 717
VST 717 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VST 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VST.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VST 717
Усі ціни 32 →Годинник мережевий VST 717-2 Чорний (300059) 300059 | 450 грн. |
Електронний годинник VST цифровий настільний від мережі та батарей із зеле | 450 грн. |
Електронні цифрові годинник VST настільні від мережі і батарейок з зеленим | 450 грн. |
Годинник мережевий VST-717-1 USB червоне підсвічування Чорні (t333) 220В | 429 грн. |
Годинник будильник настільні з синім циферблатом VST-717 чорні | 429 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →