Радіоприймач / годинник VST 738
VST 738 |
|
Батарейки використовуються для резервного живлення, щоб зберігалися налаштування після відключення від мережі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VST 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VST.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VST 738
Усі ціни 83 →Настільний годинник з будильником VST VST-738 Green Light | 355 грн. |
Настільний годинник з будильником VST VST-738 Red Light | 355 грн. |
Настільний годинник з будильником VST VST-738 Light Green Light | 360 грн. |
Годинник мережевий VST-738-2 зелений, 220V | 329 грн. |
Годинник мережевий VST-738-4 салатовий, 220V | 359 грн. |
ще 20 пропозицій
Якість електроніки просто відстій. Я взагалі, м'яко кажучи, здивований з того, що в мене цей годинник років 9 працює і нічого досі не зламалося. В принципі, якщо годинник стоятиме стаціонарно, як у мене, то він дуже довго житиме. 1. Використовується хороший кварц, годинник йде дуже точно.
2. Гарний годинник тільки зовні. 3. Батарейок 2хАА вистачає на 2 роки роботи без підключеного кабелю живлення. 4. Довгий кабель живлення. 5. Гучний випромінювач звуку (зумер). 1. Іноді починає торохтіти трансформатор, але це можна виправити.
2. Якість елементів та паяння залишає бажати кращого. Егор Тростянков: користуюся VST 738 більше року |
Додати відгук
anonim
6 серпня 2021, 12:20
К какой точке монтажной схемы припаять черный провод от батарейного питания #
При отключении электросети часы не сохраняют отсчет времени при батарейном питании. Обнаружено - обрыв черного провода. Прошу ответить на заданный вопрос.
Юрий
26 травня 2021, 21:23
Стали мигать цифры часов #
Часы идут точно, но цифры не просто светятся, еще и стали мигать пульсирующе.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →