Vtech Kidizoom Smartwatch DX2
Відео 30Фото 31 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vtech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vtech.
Купити Vtech Kidizoom Smartwatch DX2
Усі ціни 11 →Дитячий смарт-годинник Vtech Kidizoom Smartwatch DX2, рос. мова (80-193853 | 1 999 грн. |
Смарт-годинник VTech Kidizoom Dx2 Pink (80-193853) | 1 999 грн. |
Смарт-часы VTech Kidizoom Dx2 Pink (80-193853) | 1 999 грн. |
VTech Інтерактивна іграшка VTech Kidizoom Smart Watch Dx2 Blue (80-193803) | 1 473 грн. |
Інтерактивна іграшка VTech Kidizoom Smart Watch Dx2 Blue (80-193803) 80-19 | 1 473 грн. |
Годинник не лагаюют, досить хороший пластик Немає Wiko: користуюся Vtech Kidizoom Smartwatch DX2 кілька місяців |
Vtech Kidizoom Smartwatch DX2 відрізняється від більшості аналогічних гаджетів тим, що він орієнтований на дітей. У ньому мінімізовано батьківські функції.
Великий вибір циферблатів
Цей годинник призначений для дітей віком від 4 до 10 років. Вони мають кольоровий TFT-екран із сенсорним керуванням на передній панелі корпусу. На екрані можна вибрати один з 55 циферблатів з аналоговим або цифровим годинником. Крім того, програма Silly Me містить забавні фільтри, які дозволяють створювати циферблати у власному стилі, використовуючи фотографії та селфі-знімки.
Фото- та відеозйомка
Замість функції відстеження геолокації, у годиннику були додані просунуті можливості фото- та відеозйомки. Модель обладнана двома вбудованими камерами. Дитина може прикрасити фотографії фільтрами та рамками, записувати на годинник відео, використовуючи ефекти зміни голосу. Однак, пам'ять Vtech Kidizoom Smartwatch DX2 невелика, в сховищі смартгодинників поміщається лише 6-8 відео тривалістю до 1 хвилини.
Вбудовані ігри
Щоб передати зняті матеріали, цей годинник підключається до комп'ютера через роз'єм microUSB. Також цей роз'єм використовується для зарядки акумулятора пристрою кожні 2-3 дні. На додаток до цього, годинник має крокомір і 8 заздалегідь встановлених ігор, а також додаткові ігри можна встановити з сервісу Lodge при підключенні гаджета до ПК. Однак найцікавіша функція - це іграшка з доповненою реальністю Monster Catcher, в якій дітлахам потрібно буде битися з віртуальними монстрами у реальному світі, використовуючи камеру.