Силова лава WCG Pro-10
Фото 8 |
WCG Pro-10 |
|
Упор для жиму Скота продається окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WCG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WCG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WCG Pro-10
Усі ціни 12 →Лавка для жиму регульована WCG Pro-10 | 3 043 грн. |
Лавка для жиму регульована WCG Pro-10 | 2 646 грн. |
Універсальна лава для жиму WCG Pro-10 регульована | 2 650 грн. |
Скамья для жима WCG Pro-10 | 2 650 грн. |
Лава для жиму регульована WCG Pro-10 | 2 990 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →