Жорсткий диск WD My Passport Ultra HDD WDBFTM0050BBL 5 ТБ
Відео 4Фото 5 |
WD My Passport Ultra HDD WDBFTM0050BBL 5 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WD My Passport Ultra HDD WDBFTM0050BBL
Ціни на WD My Passport Ultra HDD WDBFTM0050BBL |
---|---|---|---|---|
WD My Passport Ultra HDD WDBC3C0020BBL 2 ТБ | від 6 560 грн. | 2 пропозиції | ||
WD My Passport Ultra HDD WDBFTM0040BBL 4 ТБ | від 7 298 грн. | 4 пропозиції | ||
WD My Passport Ultra HDD WDBFTM0050BBL 5 ТБ | від 8 323 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →