Жорсткий диск WD Purple WD10PURX 1 ТБ на 32 камери
Відео 30Фото 4 |
WD Purple WD10PURX 1 ТБ на 32 камери 500 ГБ на 32 камери 1 ТБ на 32 камери 1 ТБ на 64 камери 2 ТБ на 32 камери 2 ТБ на 64 камери 3 ТБ на 32 камери 3 ТБ на 64 камери 4 ТБ на 32 камери 4 ТБ на 64 камери 6 ТБ 128/5400 6 ТБ 256/5400 6 ТБ на 32 камери (WD60PURX) 6 ТБ на 64 камери 8 ТБ 64 камери 256 кеш 8 ТБ WD82PURX 8 ТБ WD82PURZ 8 ТБ WD84PURZ 8 ТБ WD85PURZ 10 ТБ 256/7200 10 ТБ WD102PURZ 12 ТБ 256/7200 14 ТБ 512/7200 18 ТБ 512/7200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Purple WD10PURX 1 ТБ на 32 камери
Усі ціни 22 →Жесткий диск Western Digital Purple 1TB WD10PURX | 2 244 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Purple WD10PURX | 2 037 грн. |
Жорсткий диск WD Purple WD10PURX | 2 310 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Purple WD10PURX | 2 018 грн. |
Жесткий диск WD WD10PURX 1TB cache 64MB SATA III 3.5" , 12 мес. refurbishe | 2 019 грн. |
ще 17 пропозицій
4 1 4 14 |
Тихий, не швидкий, холодний, з гарною поверхнею із "коробки", чудово працює з відеореєстраторами. У мене є два таких диски, один у відеореєстраторі, один як диск під файломийку на ПК. Тихий, відносно не дорогий, з гарною поверхнею пластин (на обох дисках, що купував, не було провалів ні за швидкістю доступу, ні за адресацією), холодний (навіть у невеликому корпусі реєстратора температура, при +23 градусах, вище 38 градусів не піднімалася жодного разу). Великий буфер 128 Мб. До речі, чудово розпізнається залізом як стародавніх, так і сучасних відеореєстраторів. Повільний, для основного диска на ПК не годиться, ну він і призначений для реєстратора відеоспостереження, про що йдеться на офіційному сайті виробника. Марк: користуюся WD WD80PURZ більше року |
Показано 1 з 25 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
30 червня 2014, 17:50
Для камер наблюдения #
Подскажите, читал на форуме, что такая модель подойдет для того, чтобы поставить в комп, на который будет записываться видео с камер наблюдения. Нам как раз надо, чтобы записывать видео с 4 камер. Этот диск с этими задачами справится?
Евгений
14 липня 2021, 17:27
Скорость чтения #
Пожалуйста, сообщите, какая скорость чтения у данного изделия
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості жорсткого диска WD WD10PURX:
- Оптимізація для роботи з 32 або менш камерами в режимі 24/7
Модификації WD Purple WD10PURX
Ціни на WD Purple WD10PURX |
---|---|---|---|---|
WD Purple WD05PURX 500 ГБ на 32 камери | від 1 285 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Purple WD10PURX 1 ТБ на 32 камери | від 1 999 грн. | 23 пропозиції | ||
WD Purple WD10PURZ 1 ТБ на 64 камери | від 1 795 грн. | 71 пропозиція | ||
WD Purple WD20PURX 2 ТБ на 32 камери | від 3 299 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD20PURZ 2 ТБ на 64 камери | від 2 295 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD30PURX 3 ТБ на 32 камери | від 3 780 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Purple WD30PURZ 3 ТБ на 64 камери | від 3 399 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Purple WD40PURX 4 ТБ на 32 камери | від 3 825 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD40PURZ 4 ТБ на 64 камери | від 3 479 грн. | 7 пропозицій | ||
WD Purple WD62PURZ 6 ТБ 128/5400 | від 5 999 грн. | 6 пропозицій | ||
WD Purple WD64PURZ 6 ТБ 256/5400 | від 6 208 грн. | 55 пропозицій | ||
WD Purple WD60PURX 6 ТБ на 32 камери (WD60PURX) | від 6 599 грн. | 9 пропозицій | ||
WD Purple WD60PURZ 6 ТБ на 64 камери | від 8 899 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Purple WD81PURZ 8 ТБ 64 камери 256 кеш | від 9 666 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Purple WD82PURX 8 ТБ WD82PURX | від 8 699 грн. | 8 пропозицій | ||
WD Purple WD82PURZ 8 ТБ WD82PURZ | від 7 299 грн. | 13 пропозицій | ||
WD Purple WD84PURZ 8 ТБ WD84PURZ | від 8 391 грн. | 81 пропозиція | ||
WD Purple WD85PURZ 8 ТБ WD85PURZ | від 8 989 грн. | 11 пропозицій | ||
WD Purple WD101PURZ 10 ТБ 256/7200 | від 10 899 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Purple WD102PURZ 10 ТБ WD102PURZ | від 13 120 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Purple WD121PURZ 12 ТБ 256/7200 | від 11 357 грн. | 25 пропозицій | ||
WD Purple WD140PURZ 14 ТБ 512/7200 | від 27 004 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Purple WD180PURZ 18 ТБ 512/7200 | від 19 480 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →