Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 16 ТБ SATA
Відео 4 |
WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 16 ТБ SATA |
|
Серія жорстких дисків HC500 з гелієвим наповненням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 16 ТБ SATA
Усі ціни 41 →Жесткий диск 3.5" 16TB Ultrastar DC HC550 WD (WUH721816ALE6L4) | 15 612 грн. |
Накопичувач HDD 3.5" SATA 16.0TB WD Ultrastar DC HC550 7200rpm 512MB (0F38 | 15 571 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Ultrastar Dc HC550 16 Tb (WUH721816ALE6L4/0F38 | 15 069 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Ultrastar Dc HC550 16 Tb (WUH721816ALE6L4/0F384 | 14 926 грн. |
Жорсткий диск 3.5" WD Ultrastar DC HC550 16TB SATA/512MB (WUH721816ALE6L4/ | 14 929 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4
Ціни на WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC550 WUH721816AL5204 16 ТБ SAS | від 12 866 грн. | 9 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC550 WUH721816ALE6L4 16 ТБ SATA | від 14 430 грн. | 41 пропозиція | ||
WD Ultrastar DC HC550 WUH721818AL5204 18 ТБ SAS | від 17 179 грн. | 2 пропозиції | ||
WD Ultrastar DC HC550 WUH721818ALE6L4 18 ТБ SATA | від 15 537 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →