Жорсткий диск WD Purple Pro WD8001PURP 8 ТБ
Відео 10Фото 2 |
WD Purple Pro WD8001PURP 8 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Purple Pro WD8001PURP 8 ТБ
Усі ціни 62 →Жесткий диск 8TB Western Digital WD Purple Pro WD8001PURP для видеонаблюде | 8 763 грн. |
Жесткий диск 3.5" 8TB WD (WD8001PURP) | 10 015 грн. |
Накопичувач HDD SATA 8.0TB WD Purple Pro 7200rpm 256MB (WD8001PURP) WD8001 | 9 214 грн. |
Жорсткий диск 3.5" WD Purple Pro 8TB SATA 256MB (WD8001PURP) | 9 499 грн. |
Жесткий диск WD 8.0TB Purple Pro 7200rpm 256MB (WD8001PURP) WD8001PURP | 9 242 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Purple Pro WD8001PURP
Ціни на WD Purple Pro WD8001PURP |
---|---|---|---|---|
WD Purple Pro WD8001PURP 8 ТБ | від 8 763 грн. | 63 пропозиції | ||
WD Purple Pro WD101PURP 10 ТБ | від 11 644 грн. | 57 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD121PURP 12 ТБ | від 12 275 грн. | 52 пропозиції | ||
WD Purple Pro WD142PURP 14 ТБ | від 14 861 грн. | 35 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD181PURP 18 ТБ | від 15 663 грн. | 40 пропозицій | ||
WD Purple Pro WD221PURP 22 ТБ | від 21 934 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →