Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL4204 12 ТБ 0F29562 (0F29562)
Відео 3Фото 3 | 17 175 грн. Купити! Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL4204 12 ТБ 0F29562 (0F29562Tehnoexpert.com.uaМенше року (Львів) Поскаржитись |
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL4204 12 ТБ 0F29562 |
|
Серія жорстких дисків HC500 з гелієвим наповненням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL4204
Ціни на WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL4204 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL5204 12 ТБ 0F29532 | від 11 249 грн. | 20 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212AL4204 12 ТБ 0F29562 | від 17 175 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE600 12 ТБ 0F30144 | від 13 466 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Ultrastar DC HC520 HUH721212ALE604 12 ТБ 0F30146 | від 12 589 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →