SSD WD Green SN350 WDS240G2G0C 240 ГБ
Відео 10Фото 2 |
WD WDS240G2G0C |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Green SN350 WDS240G2G0C 240 ГБ
SSD накопичувач WD Green SN350 240 GB (wdS240G2G0C) Green SN350 240 GB (wd | 1 980 грн. |
SSD накопитель WD Green SN350 240 GB (WDS240G2G0C) WDS240G2G0C | 1 983 грн. |
SSD-накопичувач WD Green SN350 240GB (WDS240G2G0C) [81940] | 2 136 грн. |
SSD накопичувач WD Green SN350 240 GB (WDS240G2G0C) | 1 977 грн. |
Відеоогляди
Модификації WD Green SN350 WDS240G2G0C
Ціни на WD Green SN350 WDS240G2G0C |
---|---|---|---|---|
WD Green SN350 WDS240G2G0C 240 ГБ | від 1 977 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Green SN350 WDS250G2G0C 250 ГБ | від 1 408 грн. | 9 пропозицій | ||
WD Green SN350 WDS500G2G0C 500 ГБ | від 1 639 грн. | 28 пропозицій | ||
WD Green SN350 WDS960G2G0C 960 ГБ | від 2 810 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Green SN350 WDS100T3G0C 1 ТБ | від 2 619 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →