SSD Apacer AST280 AP120GAST280-1 120 ГБ
Apacer AP120GAST280-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AST280 AP120GAST280-1 120 ГБ
Усі ціни 18 →SSD диск Apacer AST280 120GB (AP120GAST280-1) AP120GAST280-1 | 512 грн. |
Ssd накопичувач Apacer AST280 120 GB (AP120GAST280-1) | 977 грн. |
SSD-накопичувач Apacer AST280 120GB M.2 SATAIII TLC (AP120GAST280-1) | 549 грн. |
SSD накопитель Apacer AST280 120 GB (AP120GAST280-1) AP120GAST280-1 | 535 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2280 120GB Apacer (AP120GAST280-1) AP120GAST280-1 | 691 грн. |
ще 13 пропозицій
5 квітня 2021, 18:16
? #
Подойтел ли к маме Материнская плата MSI H310M PRO-VDH Plus?
И вообще он норм работает?
anonim
20 грудня 2019, 20:42
Для пк подойдёт? #
Подойдёт ли на пк?
Материнская плата: Gigabyte GA-AB350M-DS3H V2 rev. 1.1
Модификації Apacer AST280 AP120GAST280-1
Ціни на Apacer AST280 AP120GAST280-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AST280 AP120GAST280-1 120 ГБ | від 512 грн. | 19 пропозицій | ||
Apacer AST280 AP240GAST280-1 240 ГБ | від 849 грн. | 13 пропозицій | ||
Apacer AST280 AP480GAST280-1 480 ГБ | від 1 399 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →