SSD WD Black SN850X WDS100T2XHE 1 ТБ з радіатором
Відео 20Фото 6 |
WD WDS100T2XHE |
|
Висококласний, надзвичайно швидкий ігровий твердотільний накопичувач з масивним знімним радіатором, інтеграцією шини PCI-E 4.0 і підтримкою консолей Sony PlayStation 5. Відноситься до верхнього цінового сегменту, є представником топової ігрової серії WD Black, продукція якої кіберспорсменів . В якості основи використовується тришарова флеш-пам'ять 3D TLC NAND, заявлена підтримка інтерфейсу NVMe і нині шини PCI-E 4.0, що затребувана, яка істотно розширює пропускну здатність пристрою в порівнянні з накопичувачами минулого покоління.
Заявлена виробником швидкість послідовного читання та запису становить 7300 та 6300 МБ/с відповідно. Це серйозні параметри, здатні задовольнити вимоги більшості геймерів, фотографів, кодерів, дизайнерів і фахівців з VFX, яким необхідно регулярно записувати і переносити з одного ПК на інший величезні обсяги даних. Геймери можуть додатково активувати спеціальний режим Gaming Mode 2.0, який автоматично визначає тип гри та на рівні прошивки активує штуки на кшталт Predictive Loading та Adaptive Thermal Management.
Використання масивного радіатора в накопичувачі дозволяє знизити можливі просідання швидкості при передачі великих об'ємів даних. Радіатор виконує функцію охолодження, запобігаючи перегріву компонентів накопичувача, включаючи флеш пам'ять та контролер, що керує. Це забезпечує більш стабільну роботу та запобігає можливим проблемам з працездатністю, пов'язані з перегрівом. Єдиний мінус, що радіатор вийшов надзвичайно щільним і широким, тому він навряд чи влізе в тонкий ноутбук або компактний ультрабук. Найвищий рівень якості WD Black SN850X підтверджує офіційна п'ятирічна гарантія від виробника та значний ресурс на перезапис у 600 ТБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Black SN850X WDS100T2XHE 1 ТБ з радіатором
SSD накопитель WD Black SN850X 1 TB (WDS100T2XHE) WDS100T2XHE | 4 954 грн. |
Western Digital SX850X 1TB NVMe+HS (WDS100T2XHE) SX850X1TBNVMe+HS(WDS100T2 | 5 855 грн. |
SSD накопичувач WD Black SN850X 1 TB M.2 (WDS100T2XHE) | 5 248 грн. |
SSD накопитель WD Black SN850X 1 TB (WDS100T2XHE) WDS100T2XHE | 4 948 грн. |
SSD накопичувач WD Black SN850X 1 TB (WDS100T2XHE) | 4 958 грн. |
Модификації WD Black SN850X WDS100T2XHE
Ціни на WD Black SN850X WDS100T2XHE |
---|---|---|---|---|
WD Black SN850X WDS100T2X0E 1 ТБ без радіатора | від 3 500 грн. | 43 пропозиції | ||
WD Black SN850X WDS100T2XHE 1 ТБ з радіатором | від 4 948 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Black SN850X WDS200T2X0E 2 ТБ без радіатора | від 5 620 грн. | 63 пропозиції | ||
WD Black SN850X WDS200T2XHE 2 ТБ з радіатором | від 8 351 грн. | 11 пропозицій | ||
WD Black SN850X WDS400T2X0E 4 ТБ без радіатора | від 12 399 грн. | 44 пропозиції |