SSD WD Green SN350 WDS200T3G0C 2 ТБ
Відео 10Фото 2 | Очікується у продажу 5 996 грн. Тип: внутрішній; Об'єм (ГБ): 2000; Форм-фактор: M.2; Інтерфейс M.2: PCI-E 3.0 4x; NVMe; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 3000; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 3200; Гарантія виробника: 3 роки; |
WD WDS200T3G0C |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WD Green SN350 WDS200T3G0C
Ціни на WD Green SN350 WDS200T3G0C |
---|---|---|---|---|
WD Green SN350 WDS240G2G0C 240 ГБ | від 1 977 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Green SN350 WDS250G2G0C 250 ГБ | від 1 557 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Green SN350 WDS500G2G0C 500 ГБ | від 1 639 грн. | 29 пропозицій | ||
WD Green SN350 WDS960G2G0C 960 ГБ | від 2 810 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Green SN350 WDS100T3G0C 1 ТБ | від 2 614 грн. | 35 пропозицій |