SSD WD Blue SA510 M.2 WDS250G3B0B 250 ГБ
Фото 5 | Очікується у продажу 2 344 грн. Тип: внутрішній; Об'єм (ГБ): 250; Форм-фактор: M.2; Інтерфейс M.2: SATA 3; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 440; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 555; DWPD (разів/день): 0.2; Гарантія виробника: 5 років; |
WD WDS250G3B0B |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації WD Blue SA510 M.2 WDS250G3B0B
Ціни на WD Blue SA510 M.2 WDS250G3B0B |
---|---|---|---|---|
WD Blue SA510 M.2 WDS500G3B0B 500 ГБ | від 2 216 грн. | 24 пропозиції | ||
WD Blue SA510 M.2 WDS100T3B0B 1 ТБ | від 3 168 грн. | 35 пропозицій | ||
WD Blue SA510 M.2 WDS200T3B0B 2 ТБ | від 6 396 грн. | 2 пропозиції |