SSD WD Blue SN580 WDS250G3B0E 250 ГБ
Відео 9Фото 10 |
WD WDS250G3B0E |
|
Технологія nCache 4.0 з гібридним кешем SLC, що прискорює передачу великих файлів файлів.
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue SN580 WDS250G3B0E 250 ГБ
Усі ціни 22 →Western Digital Blue SN580 WDC TLC 250GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (WDS250G | 2 125 грн. |
Wd Blue SN580 250 Gb (WDS250G3B0E) | 2 161 грн. |
Wd Blue SN580 250 Gb (WDS250G3B0E) | 2 121 грн. |
SSD-накопичувач WD Blue SN580 250GB M.2 NVMe (WDS250G3B0E) | 2 119 грн. |
WD M.2 2280 250GB SN580 WDS250G3B0E | 2 129 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Blue SN580 WDS250G3B0E
Ціни на WD Blue SN580 WDS250G3B0E |
---|---|---|---|---|
WD Blue SN580 WDS250G3B0E 250 ГБ | від 2 042 грн. | 22 пропозиції | ||
WD Blue SN580 WDS500G3B0E 500 ГБ | від 2 101 грн. | 48 пропозицій | ||
WD Blue SN580 WDS100T3B0E 1 ТБ | від 2 734 грн. | 52 пропозиції | ||
WD Blue SN580 WDS200T3B0E 2 ТБ | від 4 865 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →