Кухонний ніж Weber Deluxe 17070
Фото 3 |
Weber Deluxe 17070 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber Deluxe 17070
Усі ціни 6 →Ніж кухарський Weber 24 см (17070) | 3 114 грн. |
Нож поварской Weber 24 см (17070) | 3 114 грн. |
Нож Weber 40,5 см 17070 | 3 249 грн. |
Ніж Weber шефський преміумсерії (17070) | 3 249 грн. |
Шеф-ніж WEBER, преміум (17070) | 3 249 грн. |
Ніж кухарський Weber 17070 | 3 249 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →