Кухонний ніж Arcos Manhattan 160800
Arcos Manhattan 160800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Manhattan 160800
Усі ціни 7 →Ніж кухарський 250 мм Manhattan Arcos 160800FD | 3 457 грн. |
Ніж кухонний Arcos Manhattan шеф 250 мм (160800) | 2 878 грн. |
Ніж кухарський 250 мм серія Manhattan Arcos (160800) | 3 374 грн. |
Ніж кухарський чорний L 250 мм серія Manhattan Arcos FD-160800 | 3 453 грн. |
Ніж кухарський Arcos Manhattan з лезом із нержавіючої сталі 25см (160800) | 3 345 грн. |
Arcos ніж кухарський (160800) | 2 583 грн. |
Arcos ніж кухарський Manhattan довжина 25 см (160800) | 2 637 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →