Будівельний степлер Wertvoll FX-1104
Фото 5 |
Wertvoll FX-1104 |
|
В комплекті кліпса на ремінь. 2 ступеня сили удару
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wertvoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wertvoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wertvoll FX-1104
Степлер Wertvoll 4-14 мм (FX-1104) | 907 грн. |
Степлер ресорний WERTVOLL GM 3в1 скоба 4-14 мм 11.3х0.7 мм шпилька 14 мм ц | 907 грн. |
Степлер ресорний WERTVOLL, 3-В-1 скоба R53 4-14мм/шпилька 14 мм/цвях 14 мм | 907 грн. |
Степлер ресорний WERTVOLL 3-В-1 скоба R53 4-14 мм/шпилька 14 мм/цвяш 14 мм | 854 грн. |
Степлер ресорний WERTVOLL 3-В-1 скоба R53 4-14мм/шпилька 14 мм/гвоздь 14 м | 905 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →