Бойлер Willer PU10R New Optima Mini
Фото 9 |
Willer PU10R New Optima Mini 10 л 1.5 кВт труби зверху 10 л 1.5 кВт труби знизу 15 л 1.5 кВт труби зверху 15 л 1.5 кВт труби знизу 25 л 2 кВт труби зверху |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Willer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Willer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Willer PU10R New Optima Mini
Усі ціни 17 →Willer Willer Optima Mini New PU10R | 3 989 грн. |
Бойлер електричний Willer PU10R Optima Mini PU10R New optima mini | 3 795 грн. |
Водонагрівач Willer PU10R New optima mini | 3 989 грн. |
WILLER PU10R NEW OPTIMA MINI | 3 515 грн. |
WILLER PU10R NEW OPTIMA MINI | 3 497 грн. |
ще 12 пропозицій
Можливі варіанти кріплення:
- Модель PA10R New Optima Mini - для установки над мийкою
- Модель PU10R New Optima Mini - для установки під мийкою
Модификації Willer PU10R New Optima Mini
Ціни на Willer PU10R New Optima Mini |
---|---|---|---|---|
Willer PU10R New Optima Mini | від 3 127 грн. | 18 пропозицій | ||
Willer PA10R New Optima Mini | від 3 127 грн. | 15 пропозицій | ||
Willer PU15R New Optima Mini | від 3 392 грн. | 22 пропозиції | ||
Willer PA15R New Optima Mini | від 3 445 грн. | 19 пропозицій | ||
Willer PU 25R New Optima Mini | від 4 639 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →