Бойлер Willer PU 25R New Optima Mini
Фото 9 |
Willer PU 25R New Optima Mini |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Willer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Willer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Willer PU 25R New Optima Mini
Усі ціни 40 →Willer Willer Optima Mini New PU25R | 5 999 грн. |
Водонагрівач Willer PU25R optima mini | 5 099 грн. |
Бойлер електричний Willer PU25R optima mini | 5 999 грн. |
Водонагрівач WILLER PU25R optima mini | 5 700 грн. |
Водонагрівач Willer PU25R optima mini | 5 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Можливі варіанти кріплення:
- Модель PA15R New Optima Mini - для установки над мийкою
- Модель PU15R New Optima Mini - для установки під мийкою
Модификації Willer PU 25R New Optima Mini
Ціни на Willer PU 25R New Optima Mini |
---|---|---|---|---|
Willer PU10R New Optima Mini | від 3 127 грн. | 18 пропозицій | ||
Willer PA10R New Optima Mini | від 3 127 грн. | 15 пропозицій | ||
Willer PU15R New Optima Mini | від 3 392 грн. | 22 пропозиції | ||
Willer PA15R New Optima Mini | від 3 392 грн. | 20 пропозицій | ||
Willer PU 25R New Optima Mini | від 4 639 грн. | 40 пропозицій |
Рекомендуємо