Вантажна шина Windforce WD2020 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Windforce WD2020 295/80 R22.5 152M 295/80 R22.5 " 152 M 315/80 R22.5 " 156 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Windforce WD2020 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 21 →Windforce WD2020 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152M | 10 337 грн. |
Windforce WD2020 (ведущая) 295/80 R22.5 152/149M PR18 | 8 282 грн. |
WindForce WD2020 (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 10 637 грн. |
Windforce WD2020 (приводная) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 10 500 грн. |
WindForce WD2020 (Ведущая) (295/80R22.5 152/149M) | 9 198 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Windforce WD2020 295/80 R22.5 152M
Ціни на Windforce WD2020 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Windforce WD2020 295/80 R22.5 152M | від 8 071 грн. | 21 пропозиція | ||
Windforce WD2020 315/80 R22.5 156M | від 9 543 грн. | 21 пропозиція |