Вантажна шина Windforce WD3080 315/80 R22.5 157M
Виберіть розмір вантажної шини
Windforce WD3080 315/80 R22.5 157M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Windforce WD3080 315/80 R22.5 157M
Усі ціни 7 →WindForce WD3080 (ведущая) (315/80R22.5 157M) | 13 061 грн. |
Windforce WD3080 (приводная) 315/80 R22.5 157/154M 20PR | 11 633 грн. |
Windforce WD3080 (315/80R22.5 157/154M) | 11 745 грн. |
Грузовые шины Windforce WD3080 (ведущая) 315/80 R22.5 157/154M 20PR 100176 | 11 943 грн. |
Шини Windforce WD3080 (ведущая) 315/80 R22,5 157/154M 20PR | 11 886 грн. |
Windforce WD3080 (315/80R22.5 157M) | 11 356 грн. |
Вантажні шини Windforce WD3080 (провідна) 315/80 R22.5 157/154M 20PR | 12 660 грн. |