Вантажна шина SAMSON GR-D1 315/70 R22.5 156L
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON GR-D1 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMSON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON GR-D1 315/70 R22.5 156L
Samson GR-D1 (приводная) 315/70 R22.5 156/150L 20PR | 13 028 грн. |
Шини Samson GR-D1 (ведущая) 315/70 R22,5 156/150L 20PR | 14 355 грн. |
Грузовые шины Samson GR-D1 (ведущая) 315/70 R22.5 156/150L 20PR 1002601252 | 13 741 грн. |
Samson GR-D1 ведуча ведуча (315/70R22,5 156/150L) 400294 | 13 624 грн. |
Шина Samson GR-D1 (провідна) 315/70 R22.5 156/150L | 15 149 грн. |