Вантажна шина Windforce WD3080 315/70 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Windforce WD3080 315/70 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Windforce 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Windforce.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Windforce WD3080 315/70 R22.5 154M
Усі ціни 12 →Windforce WD3080 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150M PR20 | 11 622 грн. |
WindForce WD3080 (ведущая) (315/70R22.5 154M) | 12 924 грн. |
Windforce WD3080 (приводная) 315/70 R22.5 154/150M 20PR | 11 506 грн. |
Windforce WD3080 (315/70R22.5 154/150M) | 11 616 грн. |
Грузовые шины Windforce WD3080 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150M 20PR 100234 | 11 882 грн. |
ще 7 пропозицій