Теплова завіса WING C C150
від 13 400 до 14 758 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:електричний Дальність:4 м Продуктивність:3200 м³/годину |
Модифікації WING C 3
Характеристики
WING C150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WING C C150
Сортувати
Повітряна завіса без обігріву WING II C150 AC білий 1-4-2801-0257 | 13 400 грн. |
Повітряна завіса без обігріву WING II C150 AC чорний 1-4-2801-0306 | 13 902 грн. |
Повітряна завіса без обігріву WING II C150 БЕЗ НАГРІВАЧА EC білий 1-4-2801 | 14 758 грн. |
Повітряна завіса без обігріву WING II C150 EC чорний 1-4-2801-0315 | 14 758 грн. |
Закрити
Рекомендуємо