Теплова завіса WING C C200
від 15 417 до 16 834 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:електричний Дальність:4 м Продуктивність:4600 м³/годину |
Модифікації WING C 3
Характеристики
WING C200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WING C C200
Сортувати
Повітряна завіса без обігріву WING II C200 AC білий 1-4-2801-0258 | 15 417 грн. |
Повітряна завіса без обігріву WING II C200 AC чорний 1-4-2801-0307 | 15 995 грн. |
Повітряна завіса без обігріву WING II C200 EC білий 1-4-2801-0267 | 16 834 грн. |
Повітряна завіса без обігріву WING II C200 EC чорний 1-4-2801-0316 | 16 834 грн. |
Закрити
Рекомендуємо